Druhý týden hokeje v Karviné

21. září se konal druhý Týden hokeje v Karviné. Děti s rodiči mohli přijít si vyzkoušet, jaké to na tom ledě vlastně je a podívat se, jak to v klubu funguje.

Celkem 26 nejmladších dětí přišlo na zářijový Týden Hokeje. Po příchodu na stadion je po registraci čekala sladká odměna a dárky od ČSLH pro každého hráče. Po prezentaci našeho klubu rodičům, kde se představil také prezident klubu pan Miroslav Fryčer, jsme dětem ukázali suchý trénink a následně šli všichni zúčastnění se svým novým dresem na ledovou plochu. Na ledě mohli vidět o trochu starší kluky, kteří jim ukázali minihokej. Z barevných kostek jsme postavili několik hradů a zdí, které jsme pořádně zbořili. Na závěr nás čekalo společné focení.

Děkujeme svazu, městu a všem zúčastněným, v lednu akci opět zopakujeme.