Staň se býkem!

Má Vaše ratolest mezi 4 až 9 lety a má chuť sportovat? Přiveďte jej do našeho klubu a ukažte mu jeden z nejrychlejších a nejpopulárnějších sportů na světě!

Žádné placení první rok!

Chápeme, že děti potřebují vyzkoušet co nejvíce sportů a společně hledáte, který sport je bude nejvíce bavit. Proto je u nás první rok působení zcela bez poplatků. Následně platíte jen oddílové příspěvky (300,- Kč měsíčně).

S sebou jen teplé oblečení a rukavice!

Zdarma Vám zapůjčíme pro dítě brusle i přilbu na jeho první krůčky na ledě. Po jejich zvládnutí Vás vybavíme i kompletní výstrojí. Klub se o celé vybavení hráče bude starat až do seniorské kategorie!

Tréninky v ideálních časech

Náborové tréninky probíhají každé PONDĚLÍ a ČTVRTEK od 17:45 do 18:45.

Pojď si hrát!

Přípravka, trénink plný zábavy. Od stavění hradů z molitanových kostek až po hokej! Trénink je organizovaný profesionálními trenéry. Děti jsou rozděleny podle bruslařských dovednostní do skupin. Od úplných začátečníků má každá skupinka svého trenéra, který se jim věnuje po celý trénink.

Společně se těšíme na budoucnost karvinského hokeje!

Dominik Boniatti – hlavní trenér přípravky

, +420 731 447 365