MENU

6. Týden hokeje v Karviné!

Ve čtvrtek 26. září proběhla na Zimním stadionu v Karviné již 6. akce Týden hokeje, kterou pořádal Český svaz ledního hokeje ve spolupráci s HC Býci Karviná a dalšími více než 140 kluby v České republice. Týden hokeje jsme propagovali v karvinských mateřských i základních školách a akce opět dopadla úspěšně!

První náborová akce v sezóně 2019/2020 hodnocena velmi pozitivně. Akce se zúčastnilo 33 dětí, z toho 18 které se k nám přišly podívat úplně poprvé. Nové nálepky Českého hokeje, dres a další drobnosti udělaly velkou radost malým sportovcům. Následná prezentace v klubovně byla stručná, informativní a hodnotná.

Po krátké prezentaci následovala ukázka „suché přípravy“. Poté už se děti v doprovodu rodičů přesunuly do šaten, kde jim trenér ukázal, co všechno si na sebe malý hokejista musí obléct před tím, než vyrazí na led. Klub HC Býci Karviná se intenzivně věnuje mládeži, kterou kompletně zásobuje hokejovým vybavením. Proto na akci Týden hokeje byly pro všechny účastníky připraveny k zapůjčení zdarma brusle a hokejové přilby. Po oblečení prvního hokejového dresu se svým jménem se za pomocí rodičů přesunuly na střídačku.

Na děti čekal ukázkový zápas třetích a čtvrtých tříd. Po společném focení je čekal první organizovaný trénink s trenérkou. Všichni si vyzkoušeli první krůčky na ledě s židličkami a barevnými kostkami.

Všem zúčastněným děkujeme a na děti se budeme těšit příště.

Sdílet článek