MENU

HC Býci Karviná Vás zve na Týden hokeje!

Ve ČTVRTEK 23. 01. 2020 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Býci Karviná ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu STaRS Karviná akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. […]

Ve ČTVRTEK 23. 01. 2020 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Býci Karviná ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu STaRS Karviná akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, bude Vám vybavení zapůjčeno zdarma na místě. Více informací najdete zde: https://pojdhrathokej.cz/club/default/80303.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí.

Sdílet článek