MENU

II. ročník Karviná ice hockey camp

Karvinský hokejový klub si pro mladé hokejisty přichystal druhý ročník hokejového kempu. Kemp se uskuteční od 13. 08. do 17. 08. 2018 na karvinském zimním stadionu.

Od úspěšného prvního ročníku uběhl již rok a na programu je tak druhý ročník této akce. Loňský kemp se konal na zimním stadionu v Ostravě – Porubě, jelikož v Karviné se ještě na stadionu nemrazilo. Letos jsme zvolili variantu zůstat na domácí půdě, přestože začátek sezóny jsme plánovali o 14 dní dříve. Se společností STaRS jsme se na začátku sezóny neshodli a kemp se koná v pozdějším termínu 13. – 17. 08. 2018.

Přesto se nám podařilo pro děti připravit kvalitní 5-denní program. Každodenní program bude začínat od 09:00 hodin. Děti absolvují každý den 2 tréninkové jednotky na ledě + 3 tréninky mimo led. Na trénincích mimo led budou rozvíjet své fyzické schopnosti (rychlost, sílu a koordinaci) a své hokejové dovednosti s hokejkou.

Osobnostmi prvního ročníku byli především Radek Faksa a Petr Mrázek. Letos se malý hokejisté mohou těšit na Davida Pastrňáka.

Do programu kempu jsme zapojili dvě utkání. Ve středu se pojedou podívat do Třince na utkání s Vítkovicemi. V pátek se zase pojede na zápas ve Vítkovicích, kde domácí vyzvou tým ze Soči.

Cena hokejového kempu je 5 300,- Kč a pro hráče HC Býci Karviná 3 800,- Kč.

 

Sdílet článek