MENU

Povinné vítězství nad Rožnovem

Karvinští hokejisté v posledním kole první třetiny soutěže, přivítali mužstvo HC Rožnov p. R. Utkání začali karvinští velmi ofenzivně. Všechny útočné formace domácích byly dobře naladěny a vytvářeli si místy obrovský tlak.

V 9. minutě, poprvé překonal brankáře hostů Daniel Vlček po asistenci Kryštofa Fejka. Hráli jsme s posledním týmem tabulky a první třetina nasvědčovala tomu, že si vylepšíme celkové skóre. Jenže druhou branku jsme zaznamenali až na konci třetiny, kdy si aktéři prvního úspěchu Karviné vyměnili role. Asistoval Vlček a gólový úspěch zaznamenal, Fejko.

I ve druhé třetině domácí předváděli útočný styl hokeje, ale i ty nejvyloženější šance zůstaly nevyužity. A když hosté při vlastním oslabení ve 34. minutě snížili na rozdíl gólu, začalo se rodit pro karvinské nepříjemné překvapení. Hosté se více osmělovali a domácí brankář Pútec měl před vlastní svatyni plno práce. Naštěstí Rožnov v této třetině již neskóroval.

To co se hostům nepodařilo na konci druhé třetiny, náležitě využili na začátku třetího dějství. Ve 43. minutě vyrovnal Fojtů (Vavřík). Domácí začali najednou panikařit a zmatkovat. Nebyli schopni se vyrovnat s klidně hrajícími hosty a s jejich dobrým pohybem. Naštěstí 10. minut před koncem vzal zodpovědnost na sebe Ondra Kasperlík a zajistil domácím opět vedení o jednu branku. A když ve vlastním oslabení v 56. minutě zvyšoval Tomáš Malík (Petrák) na 4:2 pro domácí, bylo o utkání rozhodnuto. Hosté se již nezmohli na závěrečný finiš.

Dnešní vítězství domácích se rodilo velice těžce a vůbec nevypadalo, že na karvinském ledě hrálo poslední mužstvo v tabulce.

V příštím kole, ve středu 07. 11. 2018 od 18:00 hodin přivítáme mužstvo HC BOSPOR Bohumín.

Report utkání

03. listopad 2018
HC Býci Karviná
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Rožnov p.R.

Góly

1. třetina
08:05Vlček Daniel HC Býci Karviná
ASISTENCE Fejko Kryštof
18:21Fejko Kryštof HC Býci Karviná
ASISTENCE Vlček Daniel, Hladil Mario
2. třetina
33:56Vyvíjal Filip HC Rožnov
BEZ ASISTENCE
3. třetina
42:14Fojtů Petr HC Rožnov
ASISTENCE Vavřík Michael
49:37Kasperlík Ondřej HC Býci Karviná
BEZ ASISTENCE
55:32Malík Tomáš HC Býci Karviná
ASISTENCE Petrák Ludvík

Vyloučení

1. třetina
04:20Kasperlík Ondřej HC Býci Karviná
sekání, 2 min.
12:48Kurowski Jakub HC Býci Karviná
napadení, 2 min.
2. třetina
22:00Chomič Václav HC Býci Karviná
hákování, 2 min.
27:42Kasperlík Ondřej HC Býci Karviná
napadení, 2 min.
32:07Vašíček Tomáš HC Rožnov
podražení, 2 min.
3. třetina
53:54Hegegy Alexandr HC Býci Karviná
podražení, 2 min.
55:24Hnilica Martin HC Rožnov
podražení, 2 min.
59:43Malík Tomáš HC Býci Karviná
hákování, 2 min.

Sestavy

HC Býci Karviná

Bolek Ondřej, Dýrr Filip, Fejko Kryštof, Grepl Vít, Hegegy Alexandr, Hladil Mario, Chomič Václav, Juhász Jakub, Kasperlík Ondřej, Kurowski Jakub, Kytka Martin, Malík Tomáš, Orság Jakub, Petrák Ludvík, Procházka Daniel, Pútec Peter, Růžička Jaroslav, Šimeček Kamil, Vaštík David, Vlček Daniel, Zakuťanský Michal,

HC Rožnov p.R.

Mizera Lukáš, Hnilica Martin - Vašiček Tomáš, Švrček Jakub, Tůma Radek, Mynarčík Jan, Holý Tomáš, Valentík Kamil, Bambuch Roman, Kunčický Jan, Fojtů Petr, Prycl Tomáš, Fojtík Filip, Vavřík Michael, Kroupa Martin, Skopal Robert, Cvečka Patrik, Vyvíjal Filip

Rozhodčí Trombík René - Puczok Lukáš, Srníček Patrik

Diváci 132

Počet trestů HC Býci Karviná 6

Počet trestů HC Rožnov p.R. 2

Sdílet článek