MENU

V Karviné proběhl již 4. Týden hokeje!

Ve čtvrtek 20. září proběhla na Zimním stadionu v Karviné již 4. akce Týden hokeje, kterou pořádal Český svaz ledního hokeje ve spolupráci s dalšími více než 140 kluby v České republice. I čtvrtou akci jsme zpropagovali v karvinských mateřských školkách. Přinášíme Vám report z této akce.

Zářijový termín byl opět slabší, co se do počtu nově příchozích dětí týče. O to více jsme se mohli věnovat 19nácti nově příchozím dětem. Nové nálepky Českého hokeje, dres a další drobnosti udělaly velkou radost malým sportovcům. Následná prezentace v klubovně byla stručná, informativní a hodnotná.

Po krátké prezentaci následovala ukázka „suché přípravy“. Poté už se děti v doprovodu rodičů přesunuly do šaten, kde jim trenér ukázal, co všechno si na sebe malý hokejista musí obléct před tím, než vyrazí na led. Klub HC Býci Karviná se intenzivně věnuje mládeži, kterou kompletně zásobuje hokejovým vybavením. Proto na akci Týden hokeje byly pro všechny účastníky připraveny k zapůjčení zdarma brusle a hokejové přilby. Po oblečení prvního hokejového dresu se svým jménem se za pomocí rodičů přesunuly na střídačku.

Na děti čekal ukázkový zápas třetích a čtvrtých tříd. Po každém gólu se všichni malý sportovci aktivně zapojili do oslav gólů a akci si parádně užili. Po společném focení je čekal první organizovaný trénink s trenérkou. Všichni si vyzkoušeli první krůčky na ledě s židličkami a barevnými kostkami.

Všem zúčastněným děkujeme a na děti se budeme těšit příště.

Akce se zúčastnilo 19 úplně nových zájemců o lední hokej.

Sdílet článek